Reklam

 Bir Bilgin Var Reklam Yayınları 
 
   Bir Bilgin Var araştırıp gözlemlediğimiz faydalı bilgileri okuyucularımızla paylaştığımız blogumuzdur. İçeriği faydalı bilgilere, genel kültür ve güncel olaylara dayalıdır ve sürekli güncellenir. Her yaştan okuyucu kitlesine sahip olabilen blogumuz da bazı kriterler çerçevesinde yayınların yanında okuyucularıma çeşitli reklamlar da sunabiliriz.

Reklam İçeriği

   Blogumuzda yer vereceğimiz reklamlar her yaştan, her sınıftan insana hitap edebilir. Adult içerikli reklamlar kabul edilmemektedir.

Reklam Yerleşimi

   Okuyucu odaklı kurulan blogumuz da belirlediğimiz standartlar çerçevesinde reklam verebilir ve firmanızı yada ürününüzü geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Toplamda 6 farklı reklam alanı belirlenmiştir ve size en uygun reklamı bu alanlara yerleştirip okuyucularımıza ulaştırabiliriz.
   Sayfada belirlediğimiz reklam alanlarım şemada ki gibidir;
** 1 numaralı reklam alanı = aylık ücret 30 TL'dir.
** 2 numaralı reklam alanı = aylık ücret 25 TL'dir.
** 3 numaralı reklam alanı = aylık ücret 20 TL'dir.
** 4 numaralı reklam alanı = aylık ücret 20 TL'dir.
** 5 ve 6 numaralı reklam alanı = aylık ücret 15 TL'dir.


   Bu belirttiğimiz alanlar haricinde sayfa içeriği bölümünde de reklam alanı oluşturabilir, reklamlarınızı orada da yayınlayabiliriz.
   Reklam yayını vermek yada farklı reklam alanı fikirleriniz için birbilginvar@outlook.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
   Bu belirttiğimiz alanlar dışında reklamverenlerimizin tanıtımları Açılır Menüde bulunan SPONSORLAR bölümünde de yayınlanacaktır.
                                                                                              Bir Bilgin Var Admin
    Google+ İle Yorum Yaz
    Facebook İle Yorum Yaz