Hakkımda

   Merhabalar... İnternet bir zamanlar lüks bir araçken artık günümüzün zaruri ihtiyaçlarından biri haline geldi. Bu uçsuz bucaksız okyanusta hepimiz zaman geçirip bazen ihtiyaçlarımızı gidermeye, bazen eğlenmeye, bazende ihtiyacımız olan bilgiye ulaşma çabasındayız.
   Zamanımın çoğunu bilgisayar başında geçiririm ve yukarıda saydığım maddelerin hepsini aktif olarak uygularım. Araştırmayı, yeni bilgiler edinmeyi severim. Bu edindiğim bilgileri siz okuyucularımla paylaşmak için bu blogu kurdum ve elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum. Güncel olaylar, faydalı bilgiler, en çok merak edilen konular ve buna benzer yazılarımla bende sanal dünyada yerimi aldım ve okuyucularıma en doğru en gücel bilgileri aktarmak için yoğun uğraş içindeyim.
    ''Bilgi paylaştıkça çoğalır'' sözünü ilke edinip kurduğum bu blogum da sizlerinde görüşlerinize ve bilgilerinize her zaman açığım. Değerli düşünceleriniz ve yorumlarınızla yanımda olup bilgilerimizle daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olduğunuz için herkese teşekkür ederim.
    Saygılarımla Bir Bilgin Var Admin.
    Google+ İle Yorum Yaz
    Facebook İle Yorum Yaz